Sanverta Enerji

Açık Pozisyonlar - 0

Firma Hakkında

Enerji sektörü proje planlamasının temel yönlerini yürütme, operasyonel işlevleri düzene sokma, proje ilerlemesini analiz etme ve sıkı son tarihler içinde performans hedeflerine ulaşma konusunda önemli deneyime sahip, son derece analitik, başarılı ve profesyonel bir ekibiz.

IFRS, JVA, PPA, lisanslama, borç hizmetleri, durum tespiti, regülasyonlar, resmi onaylar/işlemler ve anahtar teslim kurulum adımları dahil olmak üzere iş geliştirme gereksinimleri hakkında derinlemesine çalışmalar yapmaktayız.

Stratejik ortakları güvence altına almak, yatırım girişimleri başlatmak ve işletmeye değer katan yüksek performanslı ekipler oluşturmak için paydaşlarla bağlantı kurabilme çalışmaları yürütüyoruz.

Gereksinim standartlarını belirlemek için uyumlu yatırım çözümleri ve danışmanlık hizmetleri oluşturma, sürdürme ve sunma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahibiz.

Anormallikleri ortaya çıkarmada, temel nedenleri belirlemede ve düzeltici eylemleri kolaylaştırmak için çözümler önermede başarılıyız.

Güçlü kişilerarası iletişim becerilerinden yararlanarak, öngörülemeyen durumlara hızlı ve çevik tepkiler vererek ve paydaşlarla profesyonel ilişkileri güçlendirerek, karmaşık ortamlarda daha az denetim altında veya hiç denetim olmadan en iyi sonuçları elde etme konusunda olağanüstü bir geçmişe sahibiz.

Video

“Sanverta Enerji” için ilk yorumu siz yapın.

Bu liste için puanınız